Yhteystiedot

Joensuun veneilykoulu

joensuun.veneilykoulu@gmail.fi

 

Joensuun Veneilykoulu olemme me

Joensuun Pursiseura

PL 227 , 80101 Joensuu

info@joensuunpursiseura.fi, www.joensuunpursiseura.fi

 

Jokisuun Kipparit

Meripartiotoimintaa koskevat tiedustelut:
Lippukunnan johtaja Niko Purmonen
npurmonen (at) gmail.com
050 5877727
 joki.vuodatus.net

 

Veneilyseura Loisto

Peipontie 1, 80110 Joensuu
040-508 6416, antero.lehikoinen(a)joensuu-leader.net
veneilyseuraloisto.blogspot.fi

 

Suomen Meripelastusseura Joensuun Järvipelastajat ry

Jokikatu 8, 80220 Joensuu
0452050776,
joensuu@messi.meripelastus.fi
joensuu.meripelastus.fi


Pursiseura Ilmarinen

Sotkantie 8m 82500 Kitee
hpaakku@mbnet.fi, puh.0500 747356
http://www.pursiseurailmarinen.fi/

 

Pohjois-Karjalan Kesäyliopisto

Niittylahdentie 297, 82220 Niittylahti, p. 013 244 2540
kesayliopisto@pkky.fi

http://www.pkky.fi/oppilaitokset/kesayliopisto

 

Joensuun seudun kansalaisopisto

Papinkatu 3, 80110 Joensuu
013 337 5929, kansalaisopisto(a)jns.fi,
Huom! Käytä ensisijaisesti henkilökohtaisia sähköpostiosoitteita
www.joensuu.fi/joensuunseudunkansalaisopisto
facebook.com/joensuunseudunkansalaisopisto

 

Joensuun Kauhojat

www.joensuunkauhojat.net

 

Joensuun Latu

Melonta: Ilkka Raittila ilkka.raittila@gmail.com, 0400 137 753, Eero Oura eero.oura@gmail.com, 045 260 8551

joensuunlatu.sporttisaitti.com

 

Arctic Trainers 

Jarmo Laine, 040 751 3042
jarmo@arctictrainers.fi
www.arctictrainers.fi

 

Future Club

Puheenjohtaja Asko Timoskainen
puh. 0400-576 303
asko.timoskainen@saunalahti.fi

varapuheenjohtaja Toivo Turunen
toivo.turunen@gmail.com
puh. 0400-375 070

http://future-club.fi/

Ota yhteyttä